Založit webové stránky nebo eShop

FK Slovan Levice - mladší dorast

2011/2012

Vítejte na stránce fkslovanlevice2000.wbl.sk v sekci 2011/2012

 

Poradie

Družstvo

Zápasy

Výhry

Remízy

Prehry

Skóre

Body

1.

FA Slovan Nitra – Chrenová

13

13

0

0

65:6

39

2.

FK Slovan Levice

12

10

0

2

42:12

30

3.

FK Senica

12

8

2

2

37:17

26

4.

Spartak Trnava

13

8

1

4

51:25

25

5.

PFK Piešťany

12

8

1

3

37:15

25

6.

FC Nitra

13

6

1

6

32:22

19

7.

Lokomotíva Trnava

13

5

1

7

29:29

16

8.

PFA FC VION Zlaté Moravce

13

4

2

7

15:30

14

9.

ŠKF Sereď

12

3

2

7

13:31

11

10.

MFK Topoľčany

13

3

1

9

26:20

10

11.

ČFK Nitra

13

2

0

11

8:72

6

12.

FC Zentiva Hlohovec

13

0

1

12

1:77

1

 

 

 

     12.   kolo

 

 

 

FK Slovan Levice

Mészároš, Šebök, Vanya (PK)

-

FC Nitra

 

3:0  (1:0)

ČFK Nitra

Zeleňák

-

FK Senica

Bohun 2, Totka 2, Morávek, Martišiak, Galba, Závodský

1:8  (0:3)

FA Slovan Nitra-Chrenová

Benz 3, Mihálik 2, Dokupil 2, Pethö, Šebök

-

PFA FC VION Zlaté Moravce

 

9:1  (4:0)

Zentiva  Hlohovec

-

Spartak Trnava

Šarmír 2, Tokoš (PK), Hodulík, Máťaš, Bocán, Konečný, Michalička, Fraňo

0:9 (0:5)

 

ŠKF Sereď

 

-

PFK Piešťany

Maule 3, Horvát

 0:4  (0:2)

Lokomotíva Trnava

Grman

-

MFK Topvar Topoľčany

 

1:5 (0:4)

 

 

 

 

 

 

 

 

    13.   kolo

 

 

 

FC Nitra

N. Kováč 4, Chríbik 3, Lörincz 2, Schnek, Konc, Tancik, Tvrdý

-

Zentiva Hlohovec

 

 13:0 (8:0)

Lokomotíva Trnava

-

FA Slovan Nitra - Chrenová

Čurilla, Davidovič, Mihálik, Bencz,

Dokupil

0:5 (0:0)

MFK Topvar Topoľčany

-

ČFK Nitra

Barát

 0:1 (0:0)

FK Senica

Martišiak 2, Dubec, Rosa

-

ŠKF Sereď

Krivosudský

4:1 (1:0)

PFK Piešťany

Klein, Lenovský, Maule 2

-

FK Slovan Levice

 

4:0 (2:0)

Spartak Trnava

Konečný

-

PFA FC VION Zlaté Moravce

 

 1:0 (1:0)

 

 

 

 

 

 

 

 

14.   kolo

 

 

 

FK Slovan Levice

-

FK Senica

 

4:4 (3:2)

PFA FC VION Zlaté Moravce

Švec

-

FC Nitra

Tancik, Tvrdý

1:2 (0:0)

FA Slovan Nitra – Chrenová

Mihálik 2, Dokupil, Čurilla, Kóša

-

Spartak Trnava

 

 5:2 (3:0)

Zentiva Hlohovec

-

PFK Piešťany

Chudý 5, Benko, Salviany

0:7 (0:4)

ČFK Nitra

Barát, Pokorný, Čurgali

-

Lokomotíva Trnava

Grman 3

 3:3 (0:2)

ŠKF Sereď

-

MFK Topvar Topoľčany

Korman, Oravec

1:2 (1:0)

 

 

 

 

 

 

 

 

15.   kolo

 

 

 

MFK Topvar Topoľčany

-

FK Slovan Levice

Kašo, Dimitorv

0:2 (-:-)

FC Nitra

Tancik, Lörincz, Civáň

-

Spartak Trnava

Chrvala, Konečný, Baraňovič, Šarmír (PK)

3:4 (0:2)

ČFK Nitra

-

FA Slovan Nitra – Chrenová

Bencz 3, Kóša, Davidovič, Čurilla

 0:6 (0:2)

Lokomotíva Trnava

Fuňák

-

ŠKF Sereď

 

 1:1 (1:1)

PFK Piešťany

 

-

PFA FC VION Zlaté Moravce

 

1:2 (0:2)

FK Senica

Mach 4, Martišiak 3, Dubec 2,

Rosa 2,Alina 2, Kuchta, Bohun,

Galba, Závodský

-

Zentiva Hlohovec

 

17:0 (-:-)

 

 

 

 

 

 

 

 

16.   kolo

 

 

 

FK Slovan Levice

-

Lokomotíva Trnava

 

7.5.2011

11.15

FA Slovan Nitra – Chrenová

-

FC Nitra

 

 

Spartak Trnava

-

PFK Piešťany

 

 

PFA FC VION Zlaté Moravce

-

FK Senica

 

 

ŠKF Sereď

-

ČFK Nitra

 

 

Zentiva Hlohovec

-

MFK Topoľčany

 

 

 

 

 

 

17.   kolo

 

 

 

ČFK Nitra

-

FK Slovan Levice

 

14.5.2011

11.15

PFK Piešťany

-

FC Nitra

 

 

ŠKF Sereď

-

FA Slovan Nitra - Chrenová

 

 

Lokomotíva Trnava

 

-

Zentiva Hlohovec

 

 

MFK Topvar Topoľčany

-

PFA FC VION Zlaté Moravce

 

 

FK Senica

-

Spartak Trnava

 

 

 

 

 

 

18.   kolo

 

 

 

FK Slovan Levice

-

ŠKF Sereď

 

21.5.2011

11.15

FA Slovan Nitra – Chrenová

-

PFK Piešťany

 

 

FC Nitra

-

FK Senica

 

 

Spartak Trnava

-

MFK Topoľčany

 

 

PFA VION Zlaté Moravce

-

Lokomotíva Trnava

 

 

Zentiva Hlohovec

-

ČFK Nitra

 

 

 

 

 

 

19.   kolo

 

 

 

FK Slovan Levice

-

FA Slovan Nitra Chrenová

 

29.5.2011

16.30

ŠKF Sereď

-

Zentiva Hlohovec

 

 

ČFK Nitra

-

PFA VION Zlaté Moravce

 

 

Lokomotíva Trnava

-

Spartak Trnava

 

 

MFK Topoľčany

-

FC Nitra

 

 

FK Senica

-

PFK Piešťany

 

 

 

 

 

 

20.   kolo

 

 

 

Zentiva Hlohovec

-

FK Slovan Levice

 

4.6.2011

11.15

Slovan Nitra – Chrenová

-

FK Senica

 

 

PFK Piešťany

-

MFK Topoľčany

 

 

FC Nitra

-

Lokomotíva Trnava

 

 

Spartak Trnava

-

ČFK Nitra

 

 

PFA VION Zlaté Moravce

-

ŠKF Sereď

 

 

 

 

 

 

21.   kolo

 

 

 

FK Slovan Levice

-

PFA VION Zlaté Moravce

 

11.6.2011

16.30

Zentiva Hlohovec

-

FA Slovan Nitra – Chrenová

 

 

ŠKF Sereď

-

Spartak Trnava

 

 

ČFK Nitra

-

FC Nitra

 

 

Lokomotíva Trnava

-

PFK Piešťany

 

 

MFK Topoľčany

-

FK Senica

 

 

 

 

 

 

22.   kolo

 

 

 

Spartak Trnava

-

FK Slovan Levice

 

18.6.2011

11.15

 

FA Slovan Nitra – Chrenová

-

MFK Topoľčany

 

 

FK Senica

-

Lokomotíva Trnava

 

 

PFK Piešťany

-

ČFK Nitra

 

 

FC Nitra

-

ŠKF Sereď

 

 

PFA VION Zlaté Moravce

-

Zentiva Hlohovec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesenná časť súťaže 2010/2011

 

1.       kolo

 

 

 

FC Nitra

-

FK Levice

Dimitrov, Šurányi, Koza, Lipiansky

0:4  (0:1)

FK Senica

Bohun 2, Rosa, Morávek, Greguš

-

ČFK Nitra

5:0  (0:0)

PFA FC VION Zlaté Moravce

Rosina

-

FA Slovan Nitra-Chrenová

Mihálik 2, Janek, Pethö, Bencz, Beňačka

1:6  (0:4)

Spartak Trnava

-

Zentiva  Hlohovec

9:0  (-:-)

 

PFK Piešťany

Gono 2, Maule

-

ŠKF Sereď

Krivosudský

3:1  (3:0)

MFK Topvar Topoľčany

-

Lokomotíva Trnava

Sochor

0:1  (0:0)

 

 

 

 

 

 

 

 

2.       kolo

 

 

 

Zentiva Hlohovec

-

FC Nitra

Šajter

0:1  (0:1)

FA Slovan Nitra - Chrenová

Pethö

-

Lokomotíva Trnava

1:0  (1:0)

ČFK Nitra

-

MFK Topvar Topoľčany

Gogola 3, Marko 2, Roháč 2, Oravec, Helbich, Mrázik, Fabrici

0:11  (0:5)

ŠKF Sereď

-

FK Senica

 

odložené

FK Levice

 

-

PFK Piešťany

súper nepricestoval

(kontumácia?!)

PFA FC VION Zlaté Moravce

-

Spartak Trnava

Ješko 2, Fraňo

0:3  (0:2)

 

 

 

 

 

 

 

 

3.       kolo

 

 

 

FK Senica

Kučera, Rosa

-

FK Levice

Janúrik 2, Koza

2:3  (1:2)

FC Nitra

Ivančík

-

PFA FC VION Zlaté Moravce

1:0  (1:0)

Spartak Trnava

 

-

FA Slovan Nitra – Chrenová

Davidovič 2, Bencz, Mihálik, Pethö

3:5  (2:2)

PFK Piešťany

Psalman 3, Horil, Maule, Gono, Poláčiková

-

Zentiva Hlohovec

7:0  (3:0)

Lokomotíva Trnava

Herák 3, Sochor, Zubák, Morvay, Maron, Varga

-

ČFK Nitra

8:0  (5:0)

MFK Topvar Topoľčany

Marko

-

ŠKF Sereď

Bohunický, Krivosudský

1:2  (0:1)

 

 

 

 

 

 

 

 

4.       kolo

 

 

 

FK Levice

Koza

-

MFK Topvar Topoľčany

1:0  (0:0)

Spartak Trnava

Tokoš, Bocán

-

FC Nitra

Ivančík 2, Kiss, Konc, Bednárik

2:5  (0:1)

FA Slovan Nitra – Chrenová

Čurilla 4, Davidovič 2, Darnadi 2, Šebök

-

ČFK Nitra

9:0  (1:0)

ŠKF Sereď

Krivosudský 2

-

Lokomotíva Trnava

Sochor, Baraňovič

2:2  (1:1)

PFA FC VION Zlaté Moravce

Švec, Gregor

-

PFK Piešťany

Horvat

2:1  (1:0)

Zentiva Hlohovec

-

FK Senica

Mach, Smetana

 0:2  (0:0)

 

 

 

 

 

 

 

 

5.       kolo

 

 

 

Lokomotíva Trnava

Baranovič (PK)

-

FK Levice

Janúrik, Mäsiar, Šurányi, Koza

1:4  (1:0)

FC Nitra

 

-

FA Slovan Nitra – Chrenová

Davidovič, Mihálik

0:2  (0:1)

PFK Piešťany

Horvat, Gono, Polačiková

-

Spartak Trnava

Chrvala 3, Polačik, Máťaš

3:5  (2:3)

FK Senica

Mach

-

PFA FC VION Zlaté Moravce

Švec

1:1  (0:0)

ČFK Nitra

-

ŠKF Sereď

Jendrišák 3, vlastný

0:4  (0:4)

MFK Topoľčany

Gogola 2, Oršula, Stankovský, Fabrici

-

Zentiva Hlohovec

5:0  (5:0)

 

 

 

 

6.       kolo

 

 

 

FK Levice

Mészároš 3, Janúrik 2, Hollý, Kašo, Šurányi, Valkovič, Koza

-

ČFK Nitra

Zelenák

10:1  (5:0)

FC Nitra

Tancik (PK), Kováč N.

-

PFK Piešťany

Maule, Horvat, Chudý, Gono

2:4  (0:1)

FA Slovan Nitra - Chrenová

Mihálik 2, Pethö, Čurilla

-

ŠKF Sereď

 

4:0  (2:0)

Zentiva Hlohovec

 

-

Lokomotíva Trnava

Rendek 2, Chvostál, Grman, Baraňovič, Zelenay, Maron

1:7  (0:4)

PFA FC VION Zlaté Moravce

Rosina, Fašanok

-

MFK Topvar Topoľčany

Oborný (PK)

2:1  (0:0)

Spartak Trnava

 

-

FK Senica

Rosa 3, Mach

2:4  (2:2)

 

 

 

 

7.       kolo

 

 

 

ŠKF Sereď

-

FK Levice

Lipiansky 2, Janúrik, Šurányi

 0:4  (0:2)

 

PFK Piešťany

Gono

-

FA Slovan Nitra – Chrenová

Čurilla, Mihálik, Beňačka

 1:3  (0:1)

FK Senica

Mach, Dubec 2, Martišiak

-

FC Nitra

Kiss

4:1  (2:0)

MFK Topoľčany

Helbich

-

Spartak Trnava

1:2  (1:1)

Lokomotíva Trnava

Grman 2, Chvostál, Rendek

-

PFA VION Zlaté Moravce

 4:1  (2:0)

ČFK Nitra

 

-

Zentiva Hlohovec

3:0  (1:0)

 

 

 

 

8.       kolo

 

 

 

FA Slovan Nitra Chrenová

-

FK Levice

 

2:0  (2:0)

Zentiva Hlohovec

 

-

ŠKF Sereď

Krivosudský

0:1  (0:0)

PFA VION Zlaté Moravce

Rosina, Švec

-

ČFK Nitra

Čička

2:1  (2:1)

Spartak Trnava

 

-

Lokomotíva Trnava

 4:1  (0:0)

FC Nitra

 

-

MFK Topoľčany

1:1  (0:0)

PFK Piešťany

Chudý

-

FK Senica

Rosa

1:1  (1:0)

 

 

 

 

9.       kolo

 

 

 

FK Levice

 

-

Zentiva Hlohovec

8:0  (3:0)

FK Senica

 

-

Slovan Nitra – Chrenová

0:5 (0:2)
 

FK Topoľčany

-

PFK Piešťany

Chudý 2, Maule

 0:3  (0:2)

Lokomotíva Trnava

Grman, Chvostál

-

FC Nitra

Tancik

2:1  (0:0)

ČFK Nitra

Zelenák

-

Spartak Trnava

 

1:7  (0:7)

ŠKF Sereď

 

-

PFA VION Zlaté Moravce

0:5  (-:-)

 

 

 

 

10.   kolo

 

 

 

PFA VION Zlaté Moravce

-

FK Levice

Janúrik 2

 0:2  (0:1)

FA Slovan Nitra – Chrenová

-

Zentiva Hlohovec

 

 

Spartak Trnava

 

-

ŠKF Sereď

 

FC Nitra

N. Kováč 2, Ivančík, Kiss, Harbuľák

-

ČFK Nitra

5:0  (3:0)

PFK Piešťany

Gono, Chudý, Korec

-

Lokomotíva Trnava

 

3:1  (3:0)

FK Senica

 Mach, Smetana, Rosa, Závodský

-

MFK Topoľčany

4:1  ((0:0)

 

 

 

 

11.   kolo

 

 

 

FK Levice

 

-

Spartak Trnava

 

MFK Topoľčany

 

-

FA Slovan Nitra – Chrenová

 

Lokomotíva Trnava

-

FK Senica

 

 

ČFK Nitra

-

PFK Piešťany

 

 

ŠKF Sereď

-

FC Nitra

 

 

Zentiva Hlohovec

-

PFA VION Zlaté Moravce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist