Založit webové stránky nebo eShop

FK Slovan Levice - mladší dorast

2014/2015

 

2014/2015 - Dôvera 1. liga starší žiaci "U15"-západ

Aktuálna tabuľka:

Por.
Mužstvo
Zápasy
 Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
 Body
1.
 ŠK Slovan Bratislava futbal
26
21
3
2
111 : 12
66
2.
FK Senica
26
20
2
4
89 : 26
62
3.
AS Trenčín
26
19
3
4
86 : 28
60
4.
FC Spartak Trnava
26
15
4
7
66 : 30
49
5.
FK Slovan Levice
26
12
5
9
36 : 44
41
6.
FC Nitra
26
13
1
12
41 : 34
40
7.
FK DAC 1904 Dunajská Streda
26
10
6
10
56 : 56
36
8.
ŠK Senec
26
10
5
11
39 : 41
35
9.
Spartak Myjava
26
8
9
9
29 : 39
33
10.
FK Inter Bratislava
26
8
5
13
25 : 45
29
11.
FKM Karlova Ves Bratislava
26
5
11
10
47 : 61
26
12.
FC Baník Horná Nitra
26
6
3
17
23 : 59
21
13.
FK Púchov
26
3
1
22
16 : 93
10
14.
FC ŠTK 1914 Šamorín
26
2
2
22
14 : 111
8

 

Tabuľka - jarná časť: 

Por.
Mužstvo
Zápasy
 Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
 Body
1.
 ŠK Slovan Bratislava futbal
13
12
1
0
65 : 2
37
2.
AS Trenčín
13
8
2
3
42 : 30
26
3.
FK Slovan Levice
13
8
2
3
20 : 13
26
4.
FK Senica
13
8
1
4
37 : 15
25
5.
FC Spartak Trnava
13
7
2
4
31 : 17
24
6.
FC Nitra
13
7
1
5
17 : 13
22
7.
FK DAC 1904 Dunajská Streda
13
4
5
4
28 : 29
17
8.
FK Inter Bratislava
13
5
1
7
12 : 24
16
9.
FKM Karlova Ves Bratislava
13
3
6
4
25 : 24
15
10.
ŠK Senec
13
4
3
6
14 : 18
15
11.
Spartak Myjava
13
4
3
6
14 : 22
15
12.
FC Baník Horná Nitra
13
2
2
9
8 : 27
8
13.
FK Púchov
13
2
1
10
11 : 45
7
14.
FC ŠTK 1914 Šamorín
13
1
2
10
6 : 61
5

Tabuľka - jesenná časť:

Por.
Mužstvo
Zápasy
 Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
 Body
1.
 FK Senica
13
12
1
0
52 : 11
37
2.
AS Trenčín
13
11
1
1
44 : 8
34
3.
ŠK Slovan Bratislava futbal
13
9
2
2
46 : 10
29
4.
FC Spartak Trnava
13
8
2
3
35 : 13
26
5.
ŠK Senec
13
6
2
5
25 : 23
20
6.
FK DAC 1904 Dunajská Streda
13
6
1
6
28 : 27
19
7.
FC Nitra
13
6
0
7
24 : 21
18
8.
Spartak Myjava
13
4
6
3
15 : 17
18
9.
FK Slovan Levice
13
4
3
6
16 : 31
15
10.
FK Inter Bratislava
13
3
4
6
13 : 20
13
11.
FC Baník Horná Nitra
13
4
1
8
15 : 32
13
12.
FKM Karlova Ves Bratislava
13
2
5
6
22 : 37
11
13.
FC ŠTK 1914 Šamorín
13
1
0
12
8 : 50
3
14.
FK Púchov
13
1
0
12
5 : 48
3

26. kolo

FC ŠTK 1914 Šamorín
 
  0:3  
(0:1)
FK Slovan Levice
Janúrik, Mészároš, Valkovič
FC Nitra
K. Rapavý, J. Tancík, R. Ivančík
       3:0       
(1:0)
Spartak Myjava
 
FK DAC 1904 Dunajská Streda   
M. Takács, T. Magyarics, V. Ruszó       
      3:3      
(1:3)
AS Trenčín 
J. Parkáň, J. Kadák, V. Láska 
FC Spartak Trnava
M. Michalička
       1:2       
(0:2)
FK INTER Bratislava
M. Skoršepa 2
ŠK Senec 
L. Pollák, D. Mrva
       2:2       
(2:1)
FKM Karlova Ves Bratislava  
K. Mihálek, L. Tvaroh
FC Baník Horná Nitra
 
       0:3       
(0:3)
ŠK Slovan Bratislava futbal
B. Čerňanský, S. Habodasz, T. Nagy
FK Senica
M. Hudák 4, E. Závodský 3, K. Ratica 2, M. Galba 2, M. Rosa
12:1
(5:0)
FK Púchov
M. Kvaššay

25. kolo

FK Slovan Levice
A. Mészároš, M. Mäsiar 
      2:1      
(1:0)
FC Baník Horná Nitra
M. Sochora 
FK INTER Bratislava                                       
 
     0:1      
(0:0)
FC Nitra
J. Tancík
Spartak Myjava
 
     0:3     
(0:2) 
FK Senica
K. Ratica, D. Martišiak, J. Kuchta
ŠK Slovan Bratislava futbal    
P. Haramia 3, B. Čerňanský, T. Jelínek
      5:0      
(2:0)
FC Spartak Trnava     
  
FKM Karlova Ves Bratislava
L. Letenay 2, O. Pfaff 2, M. Kozák, M. Čahoj, T. Rigó (vl.) 
      7:1      
(2:1)
FC ŠTK 1914 Šamorín
A. Burian
FK Púchov
M. Kvaššay, P. Begáň, M. Granzer
      4:3      
 (3:2) 
FK DAC 1904 Dunajská Streda
T. Magyarics, A. M. Magyar
AS Trenčín
M. Petráš, J. Laco, D. Machara, M. Pišoja
     4:1     
 (1:1) 
ŠK Senec
L. Pollák

24. kolo

FC Spartak Trnava
 
      0:1      
(0:0)
FK Slovan Levice
A. Mészároš
FC Nitra
 
     0:2     
 (0:1) 
ŠK Slovan Bratislava futbal
B. Čerňanský 2 
FK Senica
M. Hudák, K. Ratica 
      2:0      
(0:0)
FK INTER Bratislava
 
FC ŠTK 1914 Šamorín   
 
      0:0      
(0:0)
FC Baník Horná Nitra                   
 
FK DAC 1904 Dunajská Streda
V. Ruszó, V. Hodosi
      2:1      
(2:0)
Spartak Myjava
I. Pszota
ŠK Senec
M. Ružička, L. Pollák, T. Škvarek
      3:1      
(1:0)
FK Púchov
M. Vápeník
FKM Karlova Ves Bratislava
 
     0:0     
 (0:0) 
AS Trenčín
 
 
23. kolo
 
FK Slovan Levice          
M. Janúrik 2, A. Mészároš 2
      4:2      
(0:2)
FC Nitra
J. Tancík, K. Rapavý 
FK Púchov
M. Kvaššay
     1:1     
(0:1)
FKM Karlova Ves Bratislava
M. Kozák 
ŠK Slovan Bratislava futbal     
T. Jelínek 2, P. Haramia
      3:1      
(3:0)
FK Senica     
K. Ratica
FC Baník Horná Nitra
 
      0:5      
(0:2)
FC Spartak Trnava
K. Daniel 2, R. Mánik, P. Polačik, P. Šarmír  
AS Trenčín
M. Pišoja 4, R. Zemanovič 3, A. Bednár 2, T. Svečula,
J. Parkáň, M. Petráš, D. Bezunk, D. Machara, J. Laco
     15:0      
(6:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
 
 
Spartak Myjava
P. Štefánek 
      1:1      
(0:1)
ŠK Senec
S. Kopšík 
FK Inter Bratislava
L. Csáno, E. Švihel
      2:0      
(1:0)
FK DAC 1904 Dunajská Streda
 
 
22. kolo
 
FK Senica
M. Galba, M. Hudák
2:1
(1:0)
FK Slovan Levice
Š. Horniak
ŠK Senec
R. Kliman
1:0
(0:0)
FK INTER Bratislava
 
FC ŠTK 1914 Šamorín
 
0:6
(0:2)
FC Spartak Trnava
L. Jirka 3, J. Kolenič, P. Šarmír, P. Baranovič 
FK DAC 1904 Dunajská Streda            
 
0:0
(0:0)
ŠK Slovan Bratislava futbal
 
AS Trenčín
A. Bednár, M. Pišoja, D. Machara
3:0
(0:0)
FK Púchov
 
FC Nitra
K. Rapavý 2, J. Tancík
3:0
(1:0)
FC Baník Horná Nitra                         
FKM Karlova Ves Bratislava
L. Tvaroh, M. Kozák, M. Čahoj
3:1
(2:1)
Spartak Myjava
E. Zula

21. kolo 

FK Slovan Levice
 
      0:0      
(0:0)
FK DAC 1904 Dunajská Streda 
 
FC Spartak Trnava                                         
A. Horvát, M. Babják 
      2:1      
(1:0)
FC Nitra
K. Rapavý
FK Púchov
S. Hurta 2
      2:1      
(1:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
T. Méry
FK Inter Bratislava
A. Kormaník, M. Brunner
      2:2      
(1:2)
FKM Karlova Ves Bratislava
L. Letenay 2
FC Baník Horná Nitra  
J. Žigo, A. Fábera
      2:3      
 (0:3) 
FK Senica
M. Hudák, D. Martišiak, E. Bašista
ŠK Slovan Bratislava futbal
B. Černanský 2, D. Potoma, M. Ružička (vl.)
      4:0      
(1:0)
ŠK Senec
                          
Spartak Myjava
E. Zula 2
2:1
(1:0)
AS Trenčín
J. Kadák

20. kolo 

ŠK Senec 
 
       0:1       
(0:0)
FK Slovan Levice
F. Koza
FC ŠTK 1914 Šamorín                            
 
      0:1      
(0:1)
FC Nitra
K. Rapavý 
FK Senica
 
       0:2       
(0:1)
FC Spartak Trnava
L. Jirka 2
FKM Karlova Ves Bratislava
 
       0:3       
(0:1)
ŠK Slovan Bratislava futbal
D. Giesser 2, P. Haramia 
AS Trenčín   
M. Petráš, J. Parkáň, J. Laco          
       4:0       
(3:0)
FK INTER Bratislava
 
FK Púchov
M. Granzer
       1:2       
(1:1)
Spartak Myjava
M. Tomka, S. Gálik
FK DAC 1904 Dunajská Streda
J. László, V. Hodosi, M. Kelemen
       4:1       
 (2:1) 
FC Baník Horná Nitra
Š. Brindza

19. kolo

FK Slovan Levice
M. Janúrik
       1:1       
(0:0)
FKM Karlova Ves Bratislava
J. Sedláček
FC Nitra
K. Rapavý
   1:0    
(0:0)
FK Senica
        
Spartak Myjava
E. Zula, B. Klimáček, M. Tomka, R. Boor
       4:0       
(2:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
 
FK INTER Bratislava
P. Sládeček
1:0
(1:0)
FK Púchov
 
ŠK Slovan Bratislava futbal
B. Černanský 2, N. Pochylý, T. Nagy, D. Potoma, A. Čech
     6:1    
(5:0)
AS Trenčín
R. Zemanovič
FC Baník Horná Nitra
 
       0:1       
(0:0)
ŠK Senec
A. Kopilec
FC Spartak Trnava
J. Kolenič, M. Michalička
       2:2       
(0:0)
FK DAC 1904 Dunajská Streda
M. Kelemen, V. Ruszó    

18. kolo 

AS Trenčín
J. Kadák, R. Zemanovič, M. Sádovský (vlastný)
       3:0       
(1:0)
FK Slovan Levice
 
FK DAC 1904 Dunajská Streda               
M. Kelemen 2
       2:1       
(1:1)
FC Nitra
J. Tancík
Spartak Myjava  
M. Tomka, E. Zula
       3:1       
(1:0)
FK INTER Bratislava 
M. Skoršepa
ŠK Senec
 
       0:1       
(0:0)
FC Spartak Trnava
K. Daniel 
FK Púchov  
 
  
       0:9       
 (0:4) 
ŠK Slovan Bratislava futbal       
B. Čerňanský 4, N. Pochylý 2, T. Nagy, S. Korenačka, P. Haramia 
FC ŠTK 1914 Šamorín
K. Horváth
 1:1
(0:0)
FK Senica
K. Ratica 
FKM Karlova Ves Bratislava
M. Kozák
       1:2       
(0:0)
FC Baník Horná Nitra
J. Koprivňanský, A. Fábera

17. kolo

FK Slovan Levice
M. Janúrik, D. Levák
      2:0      
(0:0)
FK Púchov
 
FC Nitra
D. Dojčinovič
       1:0       
(1:0)
ŠK SENEC
         
FC Spartak Trnava
K. Daniel, S. Chrvala, M. Michalička, K. Prelovský
      4:2      
(1:1)
FKM Karlova Ves Bratislava
K. Mihálek, M. Kozák
FK Inter Bratislava
M. Skoršepa, L. Csáno
      2:1      
(1:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
A. Burian
FC Baník Horná Nitra
P. Šorman
      1:3      
(0:2)
AS Trenčín
J. Parkáň, T. Svečula, M. Pišoja
FK Senica
M. Hudák 3, K. Ratica 3, M. Totka
      7:1      
(4:1)
FK DAC 1904 Dunajská Streda
A. M. Magyar
ŠK Slovan Bratislava futbal
T. Jelínek 2, N. Pochylý, T. Nagy, B. Čerňanský, P. Haramia
6:0
(4:0)
Spartak Myjava
 

16. kolo

Spartak Myjava 
 
       0:1       
(0:0)
FK Slovan Levice
M. Janúrik 
FKM Karlova Ves Bratislava
O. Pfaff
      1:1      
 (0:0) 
FC Nitra
T. Kiss         
FK Inter Bratislava   
 
      0:5      
(0:3)
ŠK Slovan Bratislava futbal 
B. Černanský 3, T. Nagy, T. Jelínek
ŠK Senec
Á. Bogi, D. Ozsváth, A. Kopilec 
       3:0       
(2:0)
FK Senica
 
AS Trenčín
M. Petráš, J. Laco, J. Kadák
3:2
(2:0)
FC Spartak Trnava
M. Michalička, D. Vajda   
FC ŠTK 1914 Šamorín
A. Burian
      1:5      
(0:3)
FK DAC 1904 Dunajská Streda
V. Ruszó 2, A. M. Magyar 2, D. Magyar
FK Púchov
 
       0:1       
(0:1)
FC Baník Horná Nitra
M. Sochora 
 
15. kolo
 
FK Slovan Levice
M. Janúrik 2, D. Levák, D. Pusztai (vl.)
       4:0       
(2:0)
FK Inter Bratislava
 
FC Nitra
F. Oravec
    1:2    
(0:1)
AS Trenčín
J. Párkaň, J. Laco          
FK Senica    
K. Ratica, M. Galba
       2:0      
       (1:0) 
FKM Karlova Ves Bratislava
 
FC Baník Horná Nitra
 
        0:0       
 (0:0)
Spartak Myjava
 
FC Spartak Trnava
M. Michalička 2, J. Kolenič 2, D. Vajda, A. Konečný
        6:1       
 (2:1)
FK Púchov
P. Begáň
 
FK DAC 1904 Dunajská Streda
S. Paulík, M. Takács
        2:2       
 (1:0)
ŠK Senec
A. Bobrík, A. Kopilec   
ŠK Slovan Bratislava futbal
B. Černanský 4, N. Pochylý 3, D. Potoma 3, P. Haramia 2, S. Habodasz, T. Nagy, S. Korenačka
15:0
       (7:0)     
FC ŠTK 1914 Šamorín
 
 
 
14. kolo
 
ŠK Slovan Bratislava futbal
 B. Čerňanský 3, D. Potoma
4:0
  (3:0)  
FK Slovan Levice
 
FK Púchov
 
0:1
(0:1)
FC Nitra
T. Kiss      
FC ŠTK 1914 Šamorín 
M. Bergendi
1:0
(1:0)
ŠK Senec
 
FKM Karlova Ves Bratislava
M. Kozák 3, M. Čahoj, K. Mihálek
5:4
(5:2)
FK DAC 1904 Dunajská Streda
 M. Kelemen 3, D. Magyar 
AS Trenčín
 
0:4
(0:2)
FK Senica
K. Ratica 2, M. Hudák, M. Totka   
Spartak Myjava
 
 0:0 
(0:0)
FC Spartak Trnava
 
FK Inter Bratislava
P. Sládeček, M. Skoršepa
2:0
(1:0)
FC Baník Horná Nitra
 

13. kolo

FK Slovan Levice
D. Levák 2, F. Koza, L. Vanya
  4:1  
(1:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
A. Burian (z PK)
Spartak Myjava
M. Tomka, E. Zula
       2:1       
(2:0)
FC Nitra
J. Tancik  
AS Trenčín                                      
J. Kadák 5,  P. Gračka, J. Laco
      7:0      
(5:0)
FK DAC 1904 Dunajská Streda   
 
FK INTER Bratislava
 
       2:1       
(2:0)
FC Spartak Trnava
K. Prelovský
FKM Karlova Ves Bratislava      
T. Uhrín 2, L. Letenay
       3:3       
(2:3)
ŠK SENEC
R. Kliman 2, S. Hegyi
ŠK Slovan Bratislava futbal
B. Čerňanský, N. Pochylý
       3:1       
(1:0)
FC Baník Horná Nitra
Ľ. Mečiar
FK Púchov
M. Granzer
1:2
(1:1)
FK Senica
D. Martišiak, K. Ratica

12. kolo

FC Baník Horná Nitra
 
      0:0      
(0:0)
FK Slovan Levice
 
FC Nitra                                         
J. Tancik, D. Dojčinovič, A. Király, F. Oravec
     4:1      
(2:1)
FK INTER Bratislava 
J. Triskal
FK Senica
M. Galba, M. Hudák, J. Štefanka (z PK), K. Ratica
     4:0     
(2:0) 
Spartak Myjava
 
FC Spartak Trnava
M. Michalička, P. Polačik
      2:3      
(1:1)
ŠK Slovan Bratislava futbal         
B. Čerňanský, D. Potoma, S. Habodasz      
FC ŠTK 1914 Šamorín
A. Burian 3 (1 z PK)
      3:2      
(2:0)
FKM Karlova Ves Bratislava
M. Čahoj, K. Mihálek
FK DAC 1904 Dunajská Streda
V. Hodosi 2 (1 z PK), J. Holík, Z. Csörgö, J. László
      5:0      
 (2:0) 
FK Púchov
 
ŠK SENEC
 
     0:6     
 (0:2) 
AS Trenčín
A. Bednár 2, T. Svečula 2, J. Párkaň, J. Kadák

11. kolo

FK Slovan Levice
 
      0:3      
(0:1)
FC Spartak Trnava
K. Daniel, L. Jirka, M. Michalička
ŠK Slovan Bratislava futbal
B. Čerňanský, D. Borovský, D. Potoma, A. Sádovský      
     4:0     
 (3:0) 
FC Nitra
 
FK INTER Bratislava
 
      0:2      
(0:1)
FK Senica
M. Galba, D. Martišiak
FC Baník Horná Nitra
J. Koprivňanský, P. Sekerka, P. Šorman
      3:0      
(2:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín                      
 
Spartak Myjava
M. Brezina
      1:1      
(0:1)
FK DAC 1904 Dunajská Streda
D. Magyar
FK Púchov
P. Baláž
      1:3      
(0:2)
ŠK SENEC
D. Ozsváth 2, L. Pollák
AS Trenčín
J. Kadák, M. Šrámek (vlastný Karlova Ves), D. Machara
     3:0     
 (2:0) 
FKM Karlova Ves Bratislava
 
 
10. kolo
 
FC Nitra                                         
M. Olivero 2, D. Dojčinovič, K. Rapavý
      4:0      
(1:0)
FK Slovan Levice 
 
FKM Karlova Ves Bratislava
M. Kozák 2 (1 z PK), T. Uhrín
     4:0     
(2:0)
FK Púchov
 
FK Senica 
K. Ratica, D. Martišiak, M. Galba
      3:1      
(2:1)
ŠK Slovan Bratislava futbal         
T. Jelínek
FC Spartak Trnava
P. Polačik, L. Jirka, M. Michalička
      3:0      
(1:0)
FC Baník Horná Nitra
 
FC ŠTK 1914 Šamorín
D. Szabó
      1:2      
(0:2)
AS Trenčín
A. Bednár, J. Párkaň
ŠK SENEC
 
      0:0      
(0:0)
Spartak Myjava
 
FK DAC 1904 Dunajská Streda
J. László, V. Hodosi (z PK), D. Magyar
      4:1      
(3:0)
FK INTER Bratislava
Š. Schwarz
 
9. kolo
 
FK Slovan Levice
A. Mészároš, L. Vanya (PK)
2:2
(1:1)
FK Senica
D. Martišiak, K. Ratica (PK)
FK INTER Bratislava
J. Triskal, E. Švihel, L. Csáno
3:2
(0:1)
ŠK SENEC
 P. Várady, D. Ozsváth
FC Spartak Trnava
L. Jirka 3, M. Babjak, J. Kolenič, M. Maťas, K. Daniel
7:0
(2:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
 
ŠK Slovan Bratislava futbal            
S. Habodasz 2 (PK), B. Čerňanský 2, D. Borovsky
5:0
(3:0)
FK DAC 1904 Dunajská Streda
 
FK Púchov
E. Filípek (vlastný), S. Hurta
1:4
(0:2)
AS Trenčín
 M. Pišoja, A. Bednár, R. Zemanovič  
FC Baník Horná Nitra
0:2
(0:2)
FC Nitra                                         
 D. Dojčinovič, S. Stovička
Spartak Myjava
 M. Brezina, K. Karika
2:2
(2:0)
FKM Karlova Ves Bratislava
T. Uhrín, L. Letenay

8. kolo 

FK DAC 1904 Dunajská Streda
D. Magyar, J. László, A. M. Magyar
      3:0      
(2:0)
FK Slovan Levice 
 
FC Nitra                                         
 
      0:3      
(0:1)
FC Spartak Trnava
P. Polačik, A. Konečný, L. Jirka
FC ŠTK 1914 Šamorín
 
      0:1      
(0:0)
FK Púchov
S. Hurta
FKM Karlova Ves Bratislava
O. Pfaff, L. Letenay
      2:2      
(2:2)
FK INTER Bratislava
L. Csáno, P. Sládeček (z PK)
FK Senica   
M. Galba 3, M. Hudák 2, K. Ratica, E. Závodský, L Šurek
      8:0      
 (3:0) 
FC Baník Horná Nitra
 
ŠK SENEC
 
      0:3      
(0:1)
ŠK Slovan Bratislava futbal
A. Čech, T. Jelínek, A. Gvora                           
AS Trenčín
D. Machara 2, J. Kadák
3:1
(3:0)
Spartak Myjava
A. Kusý

7. kolo 

FK Slovan Levice 
M. Mäsiar
       1:3       
(1:2)
ŠK SENEC
L. Pollák 2, S. Hegyi 
FC Nitra                                         
S. Stovička, D. Dojčinovič (z PK), M. Olivero
      3:0      
(1:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
 
FC Spartak Trnava
J. Kolenič
       1:2       
(0:2)
FK Senica
M. Hudák, D. Martišiak
ŠK Slovan Bratislava futbal
S. Baláž, L. Leginus
       2:2       
(0:0)
FKM Karlova Ves Bratislava
D. Pfaff, M. Kozák
FK INTER Bratislava   
M. T. Nguyen            
       1:1       
(0:1)
AS Trenčín
J. Kadák
Spartak Myjava
S. Gálik, D. Adásek
       2:0       
(1:0)
FK Púchov
 
FC Baník Horná Nitra
P. Šorman, M. Sochora, M. Takács (vlastný gól)
       3:2       
 (3:1) 
FK DAC 1904 Dunajská Streda
T. Magyarics, D. Magyar

6. kolo

FKM Karlova Ves Bratislava
M. Kozák (z PK)
       1:2       
(0:0)
FK Slovan Levice
A. Mészáros, M. Janúrik
FK Senica
M. Banas, M. Totka, K. Ratica
       3:2       
(1:2)
FC Nitra
J. Tancik, S. Stovička        
FC ŠTK 1914 Šamorín
F. Drobný
       1:2       
(1:0)
Spartak Myjava
A. Kusý 2
FK Púchov
 
0:2
(0:0)
FK INTER Bratislava
 
AS Trenčín
J. Párkaň, D. Machara
       2:1       
(2:1)
ŠK Slovan Bratislava futbal
F. Chabreček
ŠK SENEC
L. Pollák, A. Rusnák
       2:0       
(0:0)
FC Baník Horná Nitra
 
FK DAC 1904 Dunajská Streda
D. Magyar
       1:3       
(1:2)
FC Spartak Trnava
D. Vajda, M. Michalička, S. Chrvala     

5. kolo 

FK Slovan Levice
M. Sádovský
       1:5       
(0:1)
AS Trenčín
R. Zemanovič 2, V. Láska, J. Párkaň, M. Petráš
FC Nitra                                         
K. Rapavý
       1:3       
(1:1)
FK DAC 1904 Dunajská Streda
T. Magyarics 2, D. Magyar
FK INTER Bratislava   
 
       0:0       
(0:0)
Spartak Myjava
 
FC Spartak Trnava
M. Michalička, L. Jirka
       2:0       
(2:0)
ŠK SENEC
 
ŠK Slovan Bratislava futbal            
D. Potoma 3, A. Horváth 2, N. Pochylý, J. Kaňovič, A. Čech
       8:0       
(3:0)
 
FK Púchov
 
  
FK Senica  
M. Galba 2, M. Sokolík, D. Martišiak,
M. Hudák, K. Ratica, M. Totka, J. Kuchta
       8:0       
(1:0)
 
FC ŠTK 1914 Šamorín
 
 
FC Baník Horná Nitra
A. Fábera 3
       3:5       
(2:2)
FKM Karlova Ves Bratislava
M. Kozák 2 (1 z PK), L. Letenay, L. Tvaroh

4. kolo

FK Púchov
M. Granzer
      1:5      
(1:2)
FK Slovan Levice
A. Mészáros 3, M. Sádovský 2
ŠK SENEC
D. Ozsváth, M. Ružička
       2:0       
(1:0)
FC Nitra
         
FKM Karlova Ves Bratislava
M. Kozák
      1:1      
(0:0)
FC Spartak Trnava
M. Šrámek (Karlova Ves) - vlastný gól
FC ŠTK 1914 Šamorín
 
      0:3      
(0:0)
FK INTER Bratislava
P. Sládeček 3 (1 z PK)
AS Trenčín
J. Kadák 2, J. Laco, R. Zemanovič, G. Drexler
      5:0      
(2:0)
FC Baník Horná Nitra
 
FK DAC 1904 Dunajská Streda
V. Hodosi (PK)
      1:2      
(0:1)
FK Senica
M. Hudák, J. Štefanka
Spartak Myjava
 
0:0
(0:0)
ŠK Slovan Bratislava futbal
 

3. kolo

FK Slovan Levice
Koza 
       1:0       
(0:0)
Spartak Myjava
 
FC Nitra
 Dojčinovič, Stovička
      2:0      
 (0:0) 
FKM Karlova Ves Bratislava
          
ŠK Slovan Bratislava futbal    
N. Pochylý, S. Habodasz, L. Leginus
      3:0      
(0:0)
FK INTER Bratislava
 
FK Senica
 Galba 2, Hudák, Ratica
       4:3       
(3:2)
ŠK SENEC
 Várady 2, Oszváth
FC Spartak Trnava
 Šarmír (PK) 
1:3
(0:2)
AS Trenčín
 Petráš, Laco, Zemanovič     
FK DAC 1904 Dunajská Streda
 Magyarics 3, Magyar 2
      5:2      
(2:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
 Rigó, Mrázik 
FC Baník Horná Nitra
 Koprivňanský,  Fábera, Sochora
       3:0       
(3:0)
FK Púchov
 
 
2. kolo
 
FK INTER Bratislava
 
       0:0       
(0:0)
FK Slovan Levice
 
AS Trenčín
M. Pišoja (PK), J. Laco, V. Láska
    3:0    
(2:0)
FC Nitra
          
FKM Karlova Ves Bratislava     
 
 
       0:11      
       (0:4) 
FK Senica
K. Ratica 5, M. Hudák 3, M. Hollý, M. Galba, J. Kuchta
Spartak Myjava
E. Zula, M. Tomka
        2:1       
 (2:1)
FC Baník Horná Nitra
P. Šorman 
FK Púchov
 
        0:5       
 (0:0)
FC Spartak Trnava
A. Konečný 4, P. Šarmír
ŠK SENEC
D. Mrva, M. Ružička
        2:0       
 (1:0)
FK DAC 1904 Dunajská Streda
     
FC ŠTK 1914 Šamorín
 
 0:5
      (0:3)     
ŠK Slovan Bratislava futbal
L. Leginus 2, D. Potoma, D. Takács, N. Pochylý
 
1. kolo
 
FK Slovan Levice
 
0:8
 (0:1) 
 
ŠK Slovan Bratislava futbal
S. Habodasz 2 (1 z PK), B. Čerňanský, L. Leginus, D. Takács, A. Čech, S. Baláž, S. Korenačka
FC Nitra
J. Tancik, D. Dojčinovič, T. Kiss, F. Oravec, K. Rapavý
5:0
(1:0)
FK Púchov
 
ŠK SENEC
D. Ozsváth 3, L. Pollák, Á. Bögi      
5:0
(3:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
 
FK DAC 1904 Dunajská Streda
T. Magyarics, J. László, M. Takács
3:0
(2:0)
FKM Karlova Ves Bratislava
 
FK Senica
M. Galba
1:0
(1:0)
AS Trenčín     
 
FC Spartak Trnava
S. Chrvala, L. Jirka, M. Michalička
3:3
(2:2)
Spartak Myjava
E. Zula 2, A. Kusý
FC Baník Horná Nitra
P. Sekerka
1:0
(0:0)
FK INTER Bratislava
   

Strelci gólov:

1. Andrej Mészároš 10  

2. Martin Janúrik     

3. Dominik Levák 4     

4. Miloš Sádovský 3     

4. Filip Koza 3             

5. Lukáš Vanya 2          

5. Michal Mäsiar 2       

6. Šimon Horniak 1       

6. Erik Valkovič 1          

6. vlastný 1

 

 

 

Rozpis súťaže JESEŇ 2014

1.

10.8.2014

Ne

LEVICE-SLOVAN BA

10,00

2.

17.8.2014

Ne

INTER BA-LEVICE

10,00

3.

24.8.2014

Ne

LEVICE-MYJAVA

10,00

4.

30.8. 2014

So

PÚCHOV-LEVICE

10,00

5.

7.9. 2014

Ne

LEVICE-TRNAVA

10,00

6.

13.9. 2014

So

KARLOVA VES BA-LEVICE

10,00

7.

21.9. 2014

Ne

LEVICE-SFM SENEC

10,00

8.

28.9. 2014

Ne

D. STREDA-LEVICE

10,00

9.

5.10. 2014

Ne

LEVICE-SENICA

10,00

10.

11.10. 2014

So

NITRA-LEVICE

10,00

11.

19.10. 2014

Ne

LEVICE-TRENČÍN

10,00

12.

25.10. 2014

So

HORNÁ NITRA-LEVICE

10,00

13.

2.11. 2014

Ne

LEVICE-ŠAMORÍN

10,00

Rozpis súťaže JAR 2015

14.

07.03.2015

So

SLOVAN BA - LEVICE

13,30

15.

15.03.2015

Ne

LEVICE - INTER BA

10,00

16.

22.03.2015

Ne

MYJAVA - LEVICE

10,00

17.

29.03.2015

Ne

LEVICE - PÚCHOV

10,00

18.

02.04. 2015

Št

TRENČIN - LEVICE

14,00

19.

12.04. 2015

Ne

LEVICE - KARLOVA VES BA

10,00

20.

19.04. 2015

Ne

SFM SENEC - LEVICE

10,00

21.

26.04. 2015

Ne

LEVICE - D. STREDA

10,00

22.

03.05. 2015

Ne

SENICA - LEVICE

10,00

23.

10.05. 2015

Ne

LEVICE - NITRA

10,00

24.

26.05. 2015

Ut

TRNAVA - LEVICE

14,00

25.

24.05. 2015

Ne

LEVICE - HORNÁ NITRA

10,00

26.

31.05. 2015

Ne

ŠAMORÍN - LEVICE

10,00

 

 

 

 

 

 
TOPlist