Založit webové stránky nebo eShop

FK Slovan Levice - mladší dorast

2013/2014

Vítejte na stránce fkslovanlevice2000.wbl.sk v sekci 2013/2014

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

Dôvera 1. liga starší žiaci "U14"-západ

Konečná tabuľka:

Por.
Mužstvo
Zápasy
 Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
 Body
1.
AS Trenčín
26
20
3
3
77 : 22
63
2.
FK Senica
26
20
2
4
106 : 19
62
3.
ŠK Slovan Bratislava futbal
26
19
3
4
93 : 21
60
4.
FC Nitra
26
18
3
5
52 : 24
57
5.
FC Spartak Trnava
26
16
3
7
63 : 31
51
6.
FK Slovan Levice
26
12
4
10
45 : 44
40
7.
FK DAC 1904 Dun. Streda
26
12
2
12
39 : 54
38
8.
MFK Dubnica nad Váhom
26
10
6
10
28 : 35
36
9.
FK Slovan Duslo Šaľa
26
10
4
12
45 : 59
34
10.
FC Petržalka 1898
26
8
3
15
34 : 63
27
11.
Spartak Myjava
26
6
3
17
25 : 66
21
12.
ŠK SFM Senec
26
3
4
19
27 : 76
13
13.
FK Púchov
26
3
3
20
13 : 79
12
14.
INTER Bratislava, o.z.
26
1
5
20
12 : 66
8
 
26. kolo
FK DAC 1904 Dunajská Streda    
T. Magyarics
   1 : 3  
 (0 : 0)
FK Slovan Levice
D. Gregor, M. Janúrik, F. Koza               
FC Nitra
F. Oravec, K. Rapavý, M. Oršula (11m),
R. Schnek
     4 : 0      
(1 : 0) 
 
FK Púchov          
 
 
ŠK Slovan Bratislava futbal
A. Sádovský 3, B. Čerňanský, S. Baláž,   
P. Puček         
  6 : 0  
(3 : 0)
 
Spartak Myjava
 
 
ŠK SFM Senec
 
   0 : 2  
 (0 : 1)
FK Senica
E. Závodský, A. Búzek
FC Spartak Trnava    
M. Michalička 2, L. Jirka, M. Babják
   4 : 0  
 (3 : 0)
FC Petržalka 1898          
 
FK Slovan Duslo Šaľa
M. Hudák
   1 : 1  
 (1 : 1)
MFK Dubnica n./Váhom               
M. Vápeník
INTER Bratislava, o.z.
M. T. Nguyen
   1 : 6  
 (0 : 2)
AS Trenčín
J. Kadák 3, R. Zemanovič 2, J. Laco
 
25. kolo
FK Slovan Levice          
F. Koza 2, A. Mészáros
   3 : 3   
(1 : 3)
FC Spartak Trnava     
L. Jirka, A. Konečný, K. Daniel
FK Senica
M. Galba
      1 : 1     
(0 : 1)
FC Nitra    
R. Ivančík
AS Trenčín 
A. Bednár 2, V. Láska, J. Laco
   4 : 0    
(1 : 0)
FK Slovan Duslo Šaľa
 
FC Petržalka 1898           
 
 
   17. 5.    
(12.00)
ZŠ Pankúchova
INTER Bratislava, o.z.
 
 
Spartak Myjava     
E. Zula 2, M. Tomka
   3 : 0    
(3 : 0)
ŠK SFM Senec
 
MFK Dubnica n./Váhom                
K. Kobela
   1 : 2    
(0 : 2)
ŠK Slovan Bratislava futbal
B. Čerňanský, A. Sádovský
FK Púchov
 
   0 : 1    
(0 : 0)
FK DAC 1904 Dunajská Streda       
L. Csörgö
 
24. kolo
INTER Bratislava, o.z.
             
   0 : 1   
 (0 : 1)
FK Slovan Levice
T. Šurányi
FC Nitra
M. Kováč
      1 : 0      
 (0 : 0)
Spartak Myjava           
 
ŠK SFM Senec
          
   0 : 0   
 (0 : 0)
MFK Dubnica n./Váhom
 
FK DAC 1904 Dunajská Streda
 
   0 : 3   
 (0 : 1)
FK Senica
M. Dubec, L. Šurek, F. Hačunda
FC Spartak Trnava         
K. Daniel
   1 : 1   
 (0 : 0)
FK Púchov
J. Bodzík (11 m)
FK Slovan Duslo Šaľa
D. Ozsváth
   1 : 2   
 (0 : 2)
ŠK Slovan Bratislava futbal          
B. Čerňanský, F. Chabreček
AS Trenčín
J. Kadák 3 (2. z 11m), J. Párkaň, D. Machara
   5 : 1   
 (2 : 1)
FC Petržalka 1898
K. Mihálek

23. kolo

FK Slovan Levice    
 
   0 : 5    
(0 : 3)
AS Trenčín
A. Bednár 2, J. Kadák 2, M. Petráš
MFK Dubnica n./Váhom
 
      0 : 2      
(0 : 2)
FC Nitra    
D. Dojčinovič, M. Kováč
FC Petržalka 1898 
S. Hegyi (11 m)
   1 : 3    
(0 : 3)
FK Slovan Duslo Šaľa
M. Hudák 2, D. Ozsváth
Spartak Myjava            
E. Zula 2, M. Brezina (11 m)
   3 : 2    
(2 : 1)
FK DAC 1904 Dunajská Streda
T. Magyarics 2 (2. z 11 m)
ŠK Slovan Bratislava futbal     
B. Čerňanský 3, O. Zeleník, F. Chabreček  
   5 : 2    
(3 : 2)
ŠK SFM Senec
D. Takács, Š. Voštinár (Slovan - vlastný gól)
FK Púchov
J. Bodzík (11 m), P. Eliaš
   2 : 0    
(0 : 0)
INTER Bratislava, o.z.       
 
FK Senica
E. Závodský 2, L. Šurek
   3 : 1    
(2 : 0)
FC Spartak Trnava     
G. Tumma

 

 

22. kolo
FC Petržalka 1898
S. Kopšík 3, M. T. Mesík
   4 : 1   
(2 : 0)
FK Slovan Levice
M. Sádovský
FC Nitra
D. Dojčinovič, S. Stovička
       2 : 1       
(2 : 0)
ŠK Slovan Bratislava futbal           
L. Leginus
FK DAC 1904 Dunajská Streda           
J. Holík (11m)
   1 : 0   
(0 : 0)
MFK Dubnica n./Váhom
 
FC Spartak Trnava         
L. Jirka, K. Daniel, M. Babják
   3 : 0   
(1 : 0)
Spartak Myjava
 
FK Slovan Duslo Šaľa
M. Hudák 2, R. Valentín
   3 : 3   
(2 : 2)
ŠK SFM Senec
K. Petráš, Á. Bögi, A. Bobrík
AS Trenčín
J. Kadák, J. Párkaň, I. Goljer                 
   3 : 0    
(2 : 0)
FK Púchov
  
INTER Bratislava, o.z.
 
 
      7. 5.      
 (13.00)
 Drieňová, Ružinov
FK Senica
 
 
 
21. kolo 
FK Slovan Levice   
M. Sádovský
     1 : 0      
(1 : 0)
FK Slovan Duslo Šaľa
 
ŠK SFM Senec
A. Bobrík, D. Mrva (11m)
       2 : 3     
(0 : 2)
FC Nitra    
P. Šútorík 2, D. Chribík
FK Púchov           
S. Hurta
     1 : 3      
(1 : 2)
FC Petržalka 1898   
K. Milko 2, J. Mikloško
FK Senica     
P. Begáň
     1 : 2      
(0 : 1)
AS Trenčín
A. Bednár, J. Kadák (11m)
Spartak Myjava       
 
     0 : 0      
(0 : 0)
INTER Bratislava, o.z.
 
MFK Dubnica n./Váhom
M. Dubnička, L. Mičúch
     2 : 1      
(1 : 1)
FC Spartak Trnava       
P. Polačik
ŠK Slovan Bratislava futbal   
B. Čerňanský 4, A. Horváth 2, L. Leginus 2,
F. Chabreček, R. Nagy, A. Sádovský,
M. N. Medviď
    12 : 0      
(7 : 0)
 
 
FK DAC 1904 Dunajská Streda      
 
 
 
 
20. kolo 
FK Slovan Levice
M. Janúrik 2, M. Sádovský 2, T. Šurányi
    5 : 1    
 (2 : 0)
FK Púchov 
P. Baláž
FK Slovan Duslo Šaľa
 
        0 : 1       
(0 : 0)
FC Nitra    
S. Stovička
AS Trenčín    
J. Kadák 3, D. Sekerka 2, A. Bednár
    6 : 0    
 (0 : 0)
Spartak Myjava
 
FC Spartak Trnava             
L. Jirka
   1 : 0    
(0 : 0)
ŠK Slovan Bratislava futbal         
 
FK DAC 1904 Dunajská Streda     
J. Holík (11m), T. Magyarics
    2 : 1    
(0 : 1)
ŠK SFM Senec
M. Ružička
FC Petržalka 1898          
S. Lavrinčík
   1 : 0    
(1 : 0)
FK Senica
 
INTER Bratislava, o.z.
E. Švihel    
    1 : 1    
 (1 : 0)
MFK Dubnica n./Váhom
J. Staňo
 
19. kolo
FK Senica
M. Rosa, O. Bohun, E. Závodský   
      3 : 0      
 (0 : 0)
FK Slovan Levice
 
FC Nitra
J. Tancik, M. Kováč, F. Oravec
       3 : 0        
(1 : 0)
FK DAC 1904 Dunajská Streda     
 
Spartak Myjava                 
E. Zula
   1 : 1   
(1 : 1)
FC Petržalka 1898
S. Kopšík
MFK Dubnica n./Váhom
 
   0 : 0   
(0 : 0)
AS Trenčín
 
ŠK Slovan Bratislava futbal          
B. Čerňanský, L. Leginus, A. Horváth
   3 : 0   
(2 : 0)
INTER Bratislava, o.z.
 
ŠK SFM Senec
D. Takács
   1 : 1   
(0 : 1)
FC Spartak Trnava
L. Jirka
FK Púchov
S. Hurta                  
   1 : 2    
(0 : 1)
FK Slovan Duslo Šaľa
R. Valentín, M. Hudák      
 
18. kolo 
FK Slovan Levice
M. Janúrik
   1 : 2    
(1 : 0)
Spartak Myjava
M. Brezina 2 (oba z 11m)
FC Spartak Trnava
 
    0 : 2    
(0 : 2)
FC Nitra    
D. Dojčinovič, T. Kiss (11m)
AS Trenčín    
J. Kadák, J. Párkaň, V. Láska
    3 : 1    
(1 : 0)
ŠK Slovan Bratislava futbal
L. Leginus
FC Petržalka 1898              
 
    0 : 1    
(0 : 0)
MFK Dubnica n./Váhom
K. Kobela
FK Slovan Duslo Šaľa               
 
    0 : 1    
 (0 : 1)
FK DAC 1904 Dunajská Streda
T. Magyarics
INTER Bratislava, o.z.          
R. Mánik, M. T. Nguyen (11m), J. Triskal
   3 : 0    
(2 : 0)
ŠK SFM Senec   
 
FK Púchov             
 
      0 : 3      
 (0 : 1)
FK Senica
M. Dubec, M. Rosa, P. Begáň
 
17. kolo 
MFK Dubnica n./Váhom
R. Bokor (11 m), D. Holba
   2 : 1   
(1 : 1)
FK Slovan Levice
S. Stúpal
FC Nitra
T. Konc, J. Tancik
   2 : 0    
(1 : 0)
INTER Bratislava, o.z.               
 
Spartak Myjava                 
E. Zula, L. Kodaj, P. Štefánek
   3 : 0   
(3 : 0)
FK Púchov                   
 
ŠK Slovan Bratislava futbal
L. Leginus 3, O. Zeleník
   4 : 0   
(0 : 0)
FC Petržalka 1898
 
ŠK SFM Senec
 
   0 : 2   
(0 : 1)
AS Trenčín
J. Kadák, G. Drexler
FK DAC 1904 Dunajská Streda   
 
   0 : 3   
(0 : 2)
FC Spartak Trnava
L. Jirka 2, A. Konečný             
FK Senica
A. Kopilec, L. Šurek      
     2 : 1     
 (0 : 0)
FK Slovan Duslo Šaľa
M. Hudák
 
16. kolo

 

FK Slovan Levice              
 
    0 : 4   
(0 : 1)
ŠK Slovan Bratislava    
Čerňanský 2, S. Baláž 2
AS Trenčín
Machara, Kadák
     2 : 1   
(0 : 0)
FC Nitra    
Dojčinovič
INTER Bratislava, o.z.
 
   0 : 2   
(0 : 0)
FK DAC 1904 Dunajská Streda
Magyarics 2
FC Petržalka 1898              
Milko 2
   2 : 0   
(1 : 0)
ŠK SFM Senec
 
FK Slovan Duslo Šaľa            
Ozsváth
   1 : 4   
(0 : 3)
FC Spartak Trnava       
Konečný 2, Babják, Chudý
FK Púchov
 
   0 : 1   
(0 : 1)
MFK Dubnica n./Váhom
A. Kováčik
FK Senica            
Martišiak 2, Bohun, Totka (11m), Dubec,
Šurek
      6 : 1     
(2 : 1)
 
Spartak Myjava
Tomka
 

 

15. kolo

ŠK SFM Senec

Takács
   1 : 2    
(0 : 2)
FK Slovan Levice
Tóth, Sádovský
FC Nitra
 
    26. 3.    
14.00
FC Petržalka 1898                
 
Spartak Myjava                 
Zula 3
   3 : 4   
(3 : 2)
FK Slovan Duslo Šaľa                    
Orság, Vágo, Ozsváth, Valentín
MFK Dubnica n./Váhom
 
   0 : 1   
(0 : 0)
FK Senica
Alina
ŠK Slovan Bratislava futbal
Leginus, Chabreček, Horváth, Čerňanský
   4 : 1   
(1 : 0)
FK Púchov
Hurta
FK DAC 1904 Dunajská Streda   
 
   0 : 2    
(0 : 2)
AS Trenčín 
Zemanovič, Zelníček              
FC Spartak Trnava
Polačik      
   1 : 0    
(0 : 0)
INTER Bratislava, o.z.
 

 

14. kolo

FK Slovan Levice
 
     0 : 0     
(0 : 0)
FC Nitra        
 
Spartak Myjava
Štefánek
    1 : 0     
(1 : 0)
MFK Dubnica n./Váhom         
 
FK Slovan Duslo Šaľa               
Dá. Morvay, Du. Morvay
    2 : 0     
(0 : 0)
INTER Bratislava, o.z.
 
AS Trenčín
Petro, Párkaň, Sekerka, Zemanovič, Laco
    5 : 0    
(2 : 0)
FC Spartak Trnava       
 
FC Petržalka 1898               
Mihálek 2
    2 : 2     
(1 : 2)
FK DAC 1904 Dunajská Streda        
Holík (PK), Magyarics
FK Púchov
Ciesar
    1 : 0     
(1 : 0)
ŠK SFM Senec
 
FK Senica            
  
     0 : 3     
  (0 : 2)
ŠK Slovan Bratislava
Fejda, Chabreček, Leginus

13. kolo

FK Slovan Levice
Mäsiar, Janúrik
    2 : 3     
(1 : 2)
FK DAC 1904 Dunajská Streda         
D. Magyar 2, Magyarics
Spartak Myjava                 
 
    0 : 1     
(0 : 1)
ŠK Slovan Bratislava
S. Baláž
FK Senica
Galba 3, Závodský, Bohun, Dubec, Totka (PK),
Kuchta, Hačunda, Allina, J. Baláž (PK)
   11 : 0     
(6 : 0)
 
ŠK SFM Senec        
 
 
FC Petržalka 1898               
Mihálek
    1 : 2     
(0 : 1)
FC Spartak Trnava         
Jirka, Chrvala
AS Trenčín
Kadák 2
    2 : 0     
(0 : 0)
INTER Bratislava, o.z. 
 
MFK Dubnica n./Váhom            
Dubnička, Kobela  
     2 : 1     
 (1 : 0)
FK Slovan Duslo Šaľa
Hudák
FK Púchov
 
        0 : 2       
(0 : 0)
FC Nitra        
Tancik, Dojčinovič
12.kolo
FC Spartak Trnava                        
Chrvala 2, Jirka
   3 : 1   
(1 : 0)
FK Slovan Levice                     
Janúrik (PK)
FC Nitra
Tancik 2
   2 : 1   
(0 : 1)
FK Senica                 
Závodský
ŠK SFM Senec
Pollák 3, Takács
   4 : 0   
(4 : 0)
Spartak Myjava   
 
FK Slovan Duslo Šaľa
Vágo, Hučko, Valentín, Borovský (PK)   
   4 : 4   
(2 : 2)
AS Trenčín      
Kadák 3, Žiška      
FK DAC 1904 Dunajská Streda
Magyarics, Magyar A. M.
   2 : 0   
(2 : 0)
FK Púchov
 
ŠK Slovan Bratislava futbal       
Leginus 2, Baláž
   3 : 2   
(0 : 2)
MFK Dubnica n./Váhom
Mičúch, Vápeník              
INTER Bratislava, o.z.
 
      1 : 3      
(  :  )
FC Petržalka 1898
 
 
11. kolo
FK Slovan Levice
Mäsiar, Koza  
    2 : 0     
(0 : 0)
INTER Bratislava, o.z.
 
Spartak Myjava
 
      0 : 5     
(0 : 4)
FC Nitra        
Tancik 2, N. Kováč, Dojčinovič, Kiss
FK Púchov
 
    0 : 2     
(0 : 2)
FC Spartak Trnava       
Šarmír, Chrvala
ŠK Slovan Bratislava                  
Leginus 3, Baláž 2, Čerňanský 2, Horváth,
R. Nagy
    9 : 0     
(4 : 0)
 
FK Slovan Duslo Šaľa
 
 
FC Petržalka 1898
 
    0 : 2     
(0 : 0)
AS Trenčín         
Kadák, Zemanovič
MFK Dubnica n./Váhom                
 
    0 : 0     
(0 : 0)
ŠK SFM Senec         
 
FK Senica
Kuchta 3, Totka 2   
    5 : 2     
(0 : 1)
FK DAC 1904 Dunajská Streda     
Magyarics, Holík (PK)
 
 
 
10. kolo 
 
AS Trenčín                         
Drexler, Kadák
      2 : 3      
(2 : 1)
FK Slovan Levice
Janúrik 3
FC Spartak Trnava
 
      0 : 2      
(0 : 1)
FK Senica       
Galba 2
ŠK SFM Senec                                    
Takács
     1 : 6      
(0 : 0)
ŠK Slovan Bratislava        
Leginus 3, Horváth, Baláž, Kaňovič (PK)        
FK Slovan Duslo Šaľa
Vizvári, Valentín, Hudák
      3 : 1      
 (1 : 0)
FC Petržalka 1898
Žiga
FK DAC 1904 Dunajská Streda              
Magyarics 2
     2 : 0      
(1 : 0)
Spartak Myjava
 
FC Nitra
Tancik, N. Kováč, Dojčinovič, Chribík
     4 : 1      
(3 : 0)
MFK Dubnica n./Váhom                 
Dubnička
INTER Bratislava, o.z.
 
      0 : 0      
(0 : 0)
FK Púchov
 
 
9. kolo
 
FK Slovan Levice
Koza 2, Mäsiar, Janúrik, Lipiansky, Sádovský  
      6 : 1     
  (3 : 0)
FC Petržalka 1898
Mihok
Spartak Myjava
Foltín
     1 : 3     
 (1 : 2)
FC Spartak Trnava       
Chudý, Maťaš, Michalička
FK Púchov                 
 
     0 : 4     
 (0 : 1)
AS Trenčín
Petro, Laco, Svečula, Petráš
ŠK SFM Senec
Pollák
     1 : 3     
  (0 : 2)
FK Slovan Duslo Šaľa          
Hudák 2, Toth Vaňo (vlastný)
MFK Dubnica n./Váhom                
Dubnička
     1 : 0     
  (0 : 0)
FK DAC 1904 Dunajská Streda          
 
FK Senica
Galba 4, Allina, Kuchta, Hollý, Závodský   
      8 : 0     
  (2 : 0)
INTER Bratislava, o.z.
 
ŠK Slovan Bratislava 
Hirko, Leginus, Čerňanský, Gvora, Sádovský
      5 : 0     
 (1 : 0)
FC Nitra        
 
 
 
8.kolo
 
FK Slovan Duslo Šaľa
 
   0 : 2   
(0 : 0)
FK Slovan Levice
Sádovský 2             
FC Petržalka 1898
Mihok 3
   3 : 0   
(1 : 0)
FK Púchov    
 
AS Trenčín
Machara
   1 : 2   
(0 : 2)
FK Senica
Galba, Závodský
FC Spartak Trnava
Kolenič 2, Chrvala, Babják
    4 : 1   
 (3 : 1)
MFK Dubnica n./Váhom              Vápeník
FK DAC 1904 Dunajská Streda     Magyar A. M., Magyarics, Holík
    3 : 1   
 (1 : 1)
ŠK Slovan Bratislava                 
Čerňanský                 
INTER Bratislava, o.z.
Mánik 2
      2 : 2          (0 : 1)   
Spartak Myjava
Foltín 2
FC Nitra
Konc, Chribík
    2 : 1   
 (1 : 1)
ŠK SFM Senec                            
Rusnák
 
7. kolo
 
FK Púchov
 
     0 : 4     
(0 : 1)
FK Slovan Levice
Janúrik 2, Meňuš, Tariška
FC Nitra
Igaz
     1 : 3     
(0 : 2)
FK Slovan Duslo Šaľa                
Hudák 2, Hučko
ŠK Slovan Bratislava
Gvora 2, Čerňanský (PK)
     3 : 1     
(3 : 0)
FC Spartak Trnava            
Šarmír
Spartak Myjava
 
     0 : 3     
(0 : 0)
AS Trenčín
Zemanovič 2, Kadák
FK Senica
Martišiak 4, Galba 3, Závodský 3
     10 : 1     
(4 : 0)
FC Petržalka 1898         
Mihok
MFK Dubnica n./Váhom                  
Dubnička 2, Kvaššay, Bartoš
     4 : 0     
(1 : 0)
INTER Bratislava, o.z.
 
ŠK SFM Senec
 
     0 : 6     
(0 : 2)
FK DAC 1904 Dunajská Streda   
Magyarics 2, Z. Csörgö 2, Pázmány, Holík

 

6. kolo
 
 
FK Púchov
 
     0 : 4     
(0 : 1)
FK Slovan Levice
Janúrik 2, Meňuš, Tariška
ŠK Slovan Bratislava
Gvora 2, Čerňanský (PK)
     3 : 1     
(3 : 0)
FC Spartak Trnava            
Šarmír
Spartak Myjava
 
     0 : 3     
(0 : 0)
AS Trenčín
Zemanovič 2, Kadák
FK Senica
Martišiak 4, Galba 3, Závodský 3
     10 : 1     
(4 : 0)
FC Petržalka 1898         
Mihok
FC Nitra
 
    9.10.   
(15.00)
 FK Slovan Duslo Šaľa                
 
MFK Dubnica n./Váhom                  
Dubnička 2, Kvaššay, Bartoš
     4 : 0     
(1 : 0)
INTER Bratislava, o.z.
 
ŠK SFM Senec
 
     0 : 6     
(0 : 2)
FK DAC 1904 Dunajská Streda   
Magyarics 2, Z. Csörgö 2, Pázmány, Holík

 

 

5. kolo

 

Spartak Myjava
 
     0 : 1     
 (0 : 0)
FK Slovan Levice              
Mäsiar
FC Nitra
 
odložené
FC Spartak Trnava   
FK Senica
Martišiak 6, Závodský 4, Dubec 3, Allina
    14 : 0     
 (6 : 0)
FK Púchov
 
FK DAC 1904 Dunajská Streda
Magyar A. M.
     1 : 2     
 (1 : 2)
FK Slovan Duslo Šaľa          
Borovský (11m), Kocsis
ŠK SFM Senec
Petráš
     1 : 0     
 (1 : 0)
INTER Bratislava, o.z.
 
ŠK Slovan Bratislava
Čerňanský
     1 : 1     
 (0 : 1)
AS Trenčín
Zemanovič
MFK Dubnica n./Váhom
Bokor, Visolajský
     2 : 0     
 (0 : 0)
 FC Petržalka 1898
 

 

 
4. kolo

 

FK Slovan Levice
0 : 0
(0 : 0)
MFK Dubnica n./Váhom      
   
INTER Bratislava, o.z.
Švihel
1 : 4
(1 : 2)
FC Nitra        
Igaz 3, Dojčinovič
FK Púchov
Pagáč, Černoško
2 : 0
(2 : 0)
Spartak Myjava
    
FC Spartak Trnava                      
Akbar, Chudý, Daniel, Konečný
4 : 0
(0 : 0)
FK DAC 1904 Dunajská Streda    
 
AS Trenčín
Zemanovič, Laco, Kopilec (PK), Marcinech, Beňo
5 : 2
(1 : 1)
ŠK SFM Senec
Pollák, Takács
 
FC Petržalka 1898
0:4
(0:1)
ŠK Slovan Bratislava
Leginus 3, Horváth
FK Slovan Duslo Šaľa
1 : 3
FK Senica 

 

3.kolo
 
ŠK Slovan Bratislava
 
     0 : 0    
 (0 : 0)
FK Slovan Levice      
 
FC Nitra
Dojčinovič 3, Tancik
      4 : 1    
 (3 : 0)
AS Trenčín       
Laco
FC Spartak Trnava
Kolenič 2, Jirka 2, Šarmír, Chrvala, Chudý
     7 : 0    
 (4 : 0)
FK Slovan Duslo Šaľa                
 
ŠK SFM Senec
Pollák
     1 : 3    
 (0 : 1)
FC Petržalka 1898 
Kopšík, Kliman, Milko
Spartak Myjava
 
     0 : 5    
 (0 : 3)
FK Senica
Rosa 2, Martišiak 2, Závodský
FK DAC 1904 Dunajská Streda
Magyar A. M.
     2 : 0    
 (0 : 0)
INTER Bratislava, o.z.
 
MFK Dubnica n./Váhom
Kováčik, Kobela, Dubnička, Vápeník
     4 : 0    
 (3 : 0)
FK Púchov
 

 

2. kolo

FK Slovan Levice
Janúrik 4, Koza 2
     6 : 1    
(3 : 0)
ŠK SFM Senec
Rusnák
FC Petržalka 1898 
Milko, Kopšík
      2 : 0    
(1 : 0)
FC Nitra        
 
FK Púchov
Ocelík
 
     1 : 9    
(0 : 5)
 
ŠK Slovan Bratislava          
Nagy T. 2, Zeleník 2, Čerňanský,
Korenačka, Gvora, Horváth, Chabreček
FK Slovan Duslo Šaľa                       
Hučko 2, Hudák, Borovský (11m), Kocsis
     5 : 2    
(3 : 0)
Spartak Myjava
Mikolášek, Dubovský
FK Senica
Závodský 2, Martišiak 2, Allina,
Begáň (11m), Rosa, Galba, Búzek, Bohun
   10 : 0    
(4 : 0)
 
MFK Dubnica n./Váhom      
 
 
INTER Bratislava, o.z.
 
    0 : 8    
(0 : 4)
FC Spartak Trnava  
Bako 3, Jirka 2, Babják, Šarmír, Tumma
AS Trenčín
 
     4 : 1
FK DAC 1904 Dunajská Streda      
 

 

1. kolo

FC Nitra
 N. Kováč
      1 : 0    
(0:0)
FK Slovan Levice        
 
ŠK SFM Senec
Mrva, Takács, Rybanský, Rusnák
     4 : 1     
 (2 : 0)
FK Púchov
Bizoň
MFK Dubnica n./Váhom
Bokor (PK), Káčer
     2 : 1     
 (2 : 1) 
Spartak Myjava
Kňazský
INTER Bratislava, o.z.
Nguyen (PK)
     1 : 4     
 (1 : 1)
FK Slovan Duslo Šaľa             
Hudák 3, Borovský (PK)  
ŠK Slovan Bratislava  
Čerňanský
     1 : 1     
 (1 : 1)
FK Senica
Martišiak (PK)
FC Spartak Trnava  
 
    0 : 2    
(0 : 1)
AS Trenčín
Bezunk, Zemanovič
FK DAC 1904 Dunajská Streda 
 
 
     4 : 2     
 
FC Petržalka 1898 
 
 

 

 

 

Rozpis zápasov:

 
 
04.09.2013
17:00
FC Nitra
- : -
FK Slovan Levice
18.08.2013
12:00
FK Slovan Levice
- : -
ŠK SFM Senec
 
24.08.2013
12:00
ŠK Slovan Bratislava
- : -
FK Slovan Levice
 
01.09.2013
12:00
FK Slovan Levice
- : -
MFK Dubnica nad Váhom
 
07.09.2013
12:00
Spartak Myjava
- : -
FK Slovan Levice
 
15.09.2013
12:00
FK Slovan Levice
- : -
FK Senica
 
21.09.2013
12:00
FK Púchov
- : -
FK Slovan Levice
 
29.09.2013
12:00
FK Slovan Duslo Šaľa
- : -
FK Slovan Levice
 
06.10.2013
12:00
FK Slovan Levice
- : -
FC Petržalka 1898
 
 
12.10.2013
12:00
AS Trenčín
- : -
FK Slovan Levice
 
20.10.2013
12:00
FK Slovan Levice
- : -
Inter Bratislava
 
26.10.2013
12:00
FC Spartak Trnava
- : -
FK Slovan Levice
 
03.11.2013
12:00
FK Slovan Levice
- : -
FK DAC 1904 Dunajská Streda
 
 
10.11.2013
12:00
FK Slovan Levice
- : -
FC Nitra
 
08.03.2014
12:00
ŠK SFM Senec
- : -
FK Slovan Levice
 
15.03.2014
12:00
FK Slovan Levice
- : -
ŠK Slovan Bratislava
 
23.03.2014
12:00
MFK Dubnica nad Váhom
- : -
FK Slovan Levice
 
 
29.03.2014
12:00
FK Slovan Levice
- : -
Spartak Myjava
 
06.04.2014
12:00
FK Senica
- : -
FK Slovan Levice
 
12.04.2014
12:00
FK Slovan Levice
- : -
FK Púchov
 
17.04.2014
16:00
FK Slovan Levice
- : -
FK Slovan Duslo Šaľa
 
26.04.2014
12:00
FC Petržalka 1898
- : -
FK Slovan Levice
 
03.05.2014
12:00
FK Slovan Levice
- : -
AS Trenčín
 
11.05.2014
12:00
Inter Bratislava
- : -
FK Slovan Levice
 
17.05.2014
12:00
FK Slovan Levice
- : -
FC Spartak Trnava
 
24.05.2014
12:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
- : -
FK Slovan Levice
 

 

 

1. liga mladších žiakov "A" - západ - konečná tabuľka   sezóna 2012-2013

 
Por.
Mužstvo
Zápasy
 Výhry
Remízy
Prehry
Skóre
 Body
1.
ŠK Slovan Bratislava
30
24
5
1
113 : 18
77
2.
FK Senica
30
24
2
4
123 : 26
74
3.
PFA FC ViOn Zlaté Moravce
30
20
6
4
73 : 32
66
4.
FK Slovan Levice
30
16
7
7
39 : 30
55
5.
FC Petržalka 1898
30
16
3
11
79 : 38
51
6.
AS Trenčín
29
16
2
11
85 : 54
50
7.
FC Spartak Trnava
30
14
7
9
61 : 35
49
8.
FC Baník Horná Nitra
30
14
2
14
71 : 65
44
9.
FK Raven Pov. Bystrica
30
13
5
12
54 : 51
44
10.
FK Slovan Duslo Šaľa
30
13
3
14
39 : 57
42
11.
FC Nitra
30
10
8
12
69 : 68
38
12.
FK DAC 1904 Dun. Streda
29
9
3
17
43 : 76
37
13.
MFK Dubnica n./V.
30
7
4
19
35 : 82
25
14.
MFK Topvar Topoľčany
30
6
3
21
28 : 98
21
15.
Spartak Myjava
30
4
2
24
25 : 106
14
16.
FK Púchov
30
1
2
27
20 : 121
5

 

 

 

 

TOPlist